Dzień dobry w niedzielę :)

Ten niespieszny, relaksujący, trochę bujający w obłokach cykl, przygotowałyśmy na leniwe niedzielne poranki. Będziemy tu opowiadać o rzeczach, które same znamy i lubimy albo które nam się spodobały i mamy ochotę je wypróbować.

Czasem będą to zupełnie przyziemne zachcianki, a innym razem rzeczy, które być może na zawsze pozostaną tylko na naszych listach marzeń. Znajdzie się tu miejsce na ciekawe książki, artykuły w gazetach i internecie, dopiero co obejrzane filmy.

Dzisiaj ja (Marta), pokażę Wam co mi wpadło w oko, a w kolejnych tygodniach pozostałe dziewczyny z teamu podrzucą coś od siebie.

Dalsza treść artykułu dostępna jest w subskrypcji FREE