Dzień dobry w niedzielę :)
Kwiaty mam w domu przez cały rok, ale wiosną inauguracyjnie sięgam po mimozę, bardzo dobrze mi się kojarzy, od razu wprowadza do domu słońce i radość.
Dalsza treść artykułu dostępna jest w subskrypcji FREE
Dzień dobry w niedzielę :)
Kwiaty mam w domu przez cały rok, ale wiosną inauguracyjnie sięgam po mimozę, bardzo dobrze mi się kojarzy, od razu wprowadza do domu słońce i radość.
Dalsza treść artykułu dostępna jest w subskrypcji FREE