Dzień dobry w niedzielę :)

Kwiaty mam w domu przez cały rok, ale wiosną inauguracyjnie sięgam po mimozę, bardzo dobrze mi się kojarzy, od razu wprowadza do domu słońce i radość.

Dalsza treść artykułu dostępna jest w subskrypcji FREE