Ok, nie są może super eleganckie, ale nigdzie nie jest napisane, że mamy wyglądać ZAWSZE elegancko, prawda?

Sama je noszę, lubię i łączę dokładnie tak, jak na przedstawionych obrazkach. Na luźniejszy dzień, taki kiedy biegamy po mieście albo spędzamy czas w domu - idealne.

Wybrałam czarne, z suwakami po bokach, bo takie są najbardziej klasyczne, najłatwiej je wystylizować w prosty, minimalistyczny sposób, taki jak tutaj lubimy.

Dalsza treść artykułu dostępna jest w subskrypcji STANDARD